Товариство “Мій тато захищає Україну” влаштувало для дітей незабутній день

Сьогодні, 08.12.2017 року, завдяки благодійному товариству Мій тато захищає Україну та його керівнику Уляні Флишко діти Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 відчули запах казки на передодні святкових різдвяних днів.
Велика подяка “Пиріжковій хаті”, “Чудо поїзду”, ресторану-кнайпі “Криївці”, “Дитячій планеті” (вул. Газова), Львівському будинку офіцерів та керівнику Віталію Провозіну, художниці Ользі Черьомушкіній ( Моя Петриківка Cheryomushkina Olga), а також волонтерам Наталі Гірській, Наталі Пашинській та Христині Хлопіцькій.
Окрема подяка вчителям-супроводжуючим Надії Пришляк та Наталі Банах.
Надзвичайно чудовий день…
Тепло і гостинно зустрів нас увесь персонал “Пиріжкової хати” та почастував смачним сніданком, аби дітки набрались сили до пізнавально-розважальної подорожі містом Лева.
Поснідавши, рушили до Ратуші, де на нас чекав “Чудо поїзд”. Ми не лише оглянути пам’ятки архітектури Львова, але й доторкнутись до його історії, ніби перенеслись у недалеке минуле давнього міста.
Опісля прогулянки “Чудо поїздом”, ми помарширували до тематичного закладу “Криївка”, де нас не менш гостинно зустріли. Дітям провели екскурсію по закладі, навіявши відчуття перебування у справжній Криївці УПА.
Знову ж таки, обідом нас почастували у “Пиріжкової хаті” – як же смачно і затишно у них.
Після обіду, ми рушили до “Дитячої планети”. Цей заклад подарував океан позитивних емоцій, сміху та радості та запалив у тендітних очах жагу до прекрасного.
На завершення дня дітей чекав ще один сюрприз – майстер-клас із петриківського розпису на базі Львівського будинку офіцерів (вул. Театральна, 22), який провела надзвичайно талановита художниця Ольга Черьомушкіна. Цей майстер-клас надав можливість не лише спробувати себе в ролі митців, але й виплеснути всі позитивні емоції дня в гармонії кольорів фарб.
Надзвичайна подяка усім закладам, чудовим людям, які доклали масу зусиль аби надати дітям можливість відчути нотки тепла, радості, любові та полинути у казку.