“Завершальний етап перевтілення”.

pTT_HkXFcso

Немає на світі дівчинки, котра б не хотіла сяяти. А вони це зробили. Та ще й як. Спробуємо по черзі:

 Міла Лайщук (власниця нового салону-краси «Millash») провела для дівчат майстер-клас «ідеальні брови – це просто», подарувала олівці для брів та сертифікат на процедуру «полірування» у своєму салоні.

ogEv4XeRpuU

MiU_vsrcePQ

fs7z4e1L_KM

Команда допомагала дівчаткам підібрати образ для фотосесії. Так, довелось трохи «потрусити» власні гардероби та скриньки з прикрасами та воно, повірте , було того варте. Це як молодші сестрички, яким треба підказувати все на світі. Змінивши одяг, вони вже по-іншому зайшли в кінозал, де ми почали наші перевтілення. v34k8Ya_uZw

Тут на допомогу нам прийшли Марія Мізга (чудова людина та кваліфікований майстер перукарського мистецтва) Маряна Ваврик та Соломія Смороківська. Застосувавши правило «від теорії до практики» Марія спочатку навчила дівчат,а потім майстрині взялись до роботи.  

wWVnG1QycO4

z_u_M-7DAI0

 На очах майстрів милі дівчатка перетворювались на справжніх леді, красунь та зірок. У них змінились погляди, вони щиро усміхались та чекали, коли побачать себе у дзеркалі. А для інших фотоальбомів у нас була невтомна бджілка-трудівниця – Катя Гринчук. Котра фотографувала кожен момент цієї невеличкої історії. 

7w8XLu1zE6U

За кілька хвилин до нагородження! Особлива подяка майстрам!Нашим феям-чарівницям,які допомогли дівчатка підкреслити свою красу!

ANSe_wQr40c

KHvtV0lQhaY

Дівчата разом з майстрами робили спільні фото, портретні, вони позували, «вживались в роль»  і були такими світлими та яскравими, що у той момент їм могли позаздрити усі на світі.

o6HZnmSjgMg

Фінальна та найприємніша частина 3-го дня- нагородження красунь подарунковими сертифікатами та фотосесія.7W9NZ6KFCe8

Нагадаємо, що після проведення конкурсу “Карта бажань”, дві дівчинки-переможниці отримали 2 безкоштовні фотосесії у Катерини Гринчук. Проте, кожна дівчинка отримала подарунок: хто сертифікат на макіяж, хто на зачіску, хто на полірування у салоні “Millash”. JX_DGbUmy1E

hmxRNljZZZw

Та найголовнішим безцінним подарунком для учасниць стали ті зміни, які команда “Точка дотику” та організатори-партнери для них зробили.
Тепер кожна з них, може впевнено сказати: ” Я -красива!” і не лише зовнішньо, а й в душі! У цьому можете бути впевнені!👍👍

8EAHbrmNido

t1n8o2PyEaQ

Вся команда організаторів та партнерів, щиро бажає вам залишатись такими завжди!
☝Запам’ятайте це відчуття – впевненості в собі та крокуйте з ним по житті, не залежно від того, які перешкоди воно готує.

-m4gncQM75Q

11 красунь.. 11 різних темпераментів та характерів… 11 різних життів.
Нехай ті вогники в очах розпалюють перед вами перспективи та можливості!
Кохайте, мрійте та будьте розумничками.
І нехай люстерко кожного ранку каже вам: ” Я – красива!”

Дякуємо!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *