” Спортивні цікавинки з нашого життя”.

Спорт потрібен кожній людині без винятку! Чому, запитаєте ви? Бо якщо подивитися на спорт зі строни, то він є і хобі і працею одночасно (у різних людей в тій чи іншій мірі змінюються ці пріоритети). Так само основною причиною, по якій ми визнаємо спорт є те, що він зміцнює здоров’я! Кожен розуміє, що важко радіти життю, якщо постійно докучають хвороби, доводиться боротися з депресією, апатією – спорт допомагає нам впоратися з цими негараздами, дає нам сили жити, дозволяє направити свою енергію в потрібне русло

Чим ще такий привабливий спорт? Звичайно ж своїм величезним вибором. В даний час в світі існують сотні найрізноманітніших видів спорту: баскетбол, футбол, волейбол, теніс, хокей, гімнастика, гонки, боротьба, бокс, фехтування, стрибки на батуті, біг, плавання, ще можна дуже довго перераховувати.

Так до чого ж я веду?

Учні нашої школи надзвичайно активні та енергійні, їм не потрібно пояснювати навіщо спорт, адже вони самі прагнуть буди здоровими та здобувати перемоги!

едік

Розпочнемо з футбольних досягнень, адже знаємо, що практично жоден юнак не може не захоплюватись цим спортом.

лллллль

едік2

Влітку 2015 року наші учні відпочивали у Польщі. За цей період все встигли: поспілкуватись з цікавими людьми,побувати на екскурсіях і звісно пограти футбол, куди ж без нього!

едік 3

 

222222222

Наші дівчата теж обожнюють цей вид спорту!  І не лише обожнюють а щей здобувають перемоги!

222

_dVFbwmoJJ422

оло

Другий рік поспіль в нашій школі  проводиться футбольне змагання “Вчитель та учень”.

огооо

Дівчата відкривали турнір і першим був гол Ірини Ковальчук, учениці 9 класу!

555555555

При нашій школі діє секція з вільної боротьби, на яку можна записатись ще будучи дуже юними! Уявляєте які є спортсмени серед наших діток?))).

ффффффффффффффффффффф

ффффффф

VK1kLgXS7egииииииииии

Якщо активні то активні завжди! Ось так проводять вихідні діточки нашої школи. Завжди потрібно пізнавати щось нове от і вирішили одного суботнього ранку з`їздити у Зашків.

Отримали море задоволення і вам бажаємо побувати на такій спортивній прогулянці!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *