“Творчі моменти”.

gdVZctQKjbo

Хочемо з вами поділитись цікавими світлинами нашого творчого життя! Кожна дитина має талант та здібності, головне їх розвивати і самовдосконалюватися! Виявляється наші діти обожнюють танцювати! Свої танцювальні таланти учні представили під час поїздки у Польщу.

Мистецтво танцю нікого не залишить байдужим, воно притягує і зачаровує неповторністю, багатогранністю та красою, Танець відкриває нові можливості, стимулює до вдосконалення і надає впевненості в собі. Ніколи не пізно почати танцювати, головне — робити це із задоволенням( як роблять це наші учні).

fuRYTqAwwsI

Але чи кожен розуміє, що таке мистецтво танцю? Це ж не просто рухи під музику, це – яскравість, краса, захоплення, це – мова тіла, вираз музики і образу через жести і пластику. MX-pp9uPf8g

Справжній танець подібний до вистави, до маленького життя, яке проживаєш під музику. Легкість музичного супроводу і мелодія, яка відгукується в твоїй душі, запалює в тобі вогонь, справжнє задоволення, і ти починаєш передавати сенс музики в своїх руках!

qHVm2AjdPdA

0dwqDPhpvxY

Серед наших учнів є і юні художники, адже 26 листопада 2015 року в нашій школі розпочала свою діяльність іконописна школа. Разом із митцями іконописної майстерні, що діє при Архикатедральному соборі св. Юра, 16 вихованців школи-інтернату писатимуть ікони для іконостасу каплиці св. Лаврентія та Климентія, яка розміщена у стінах цього навчального закладу.

2iDEir8IFFk

thyKah-3U5k

Речі, створені своїми руками, зберігають у собі частинку душі людини, що їх робив, тому вони ніколи не зрівняються з речами, купленими в магазині. А зроблені своїми руками подарунки взагалі безцінні! Приємно знати, що людина зробила щось саме для тебе!

DN0kedqr7JY

На день Св. Валентина учні передали через на “24 Канал” валентинки для воїнів, які оберігають наше життя воюючи на Сході за волю та незалежність нашої України.K4AMkFMN6xM

Звісно кожна дівчина хоче бути справжньою красунею та чудово виглядати. Учениці малювали ескіз плаття своєї мрії і в день Святого Миколая “Friday style studio” п’ятьом дівчатам – переможницям подарували плаття, а іншим маленькі сюрпиризи).

VE1n9Vtmss4

Фото із дизайнером TM “FRIDAY”.

MCwhFi1m8Lw

Це лише маленька частинка нашого творчого життя!!! Згодом чекайте ще більше цікавих фотозвітів і статтей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *